...
Редагувати вміст

VIOMI студія масажу та оздоровлення

В нашій студії масажу VIOMI більш ніж 20 видів масажу, що дозволяє нам задовольнити індивідуальні потреби кожної людини, оздоровити як тіло, так і душу

Корисна інформація

Масаж – це природній метод уповільнення процесів старіння в організмі! Масаж має різну фізіологічну дію на організм: лікувальну, седативну або розслабляючу, тонізуючу, загальнозміцнюючу, профілактичну. Є різні види масажу, тому Ви можете вибрати саме той, що вам потрібен  

P u r i n a

МАСАЖ І ІМУНІТЕТ

Все більше і більше досліджень вказують на те, що класичний масаж допомагає зміцнити імунітет в період підйому захворюваності на ГРВІ, грипу, а також іншими інфекціями і вірусами.

Імунна система являє собою набір захисних засобів, які використовує організм, щоб протистояти бактеріям і вірусам.  В результаті збою в роботі цієї системи виникають дуже серйозні захворювання.

Недолік сну, погане харчування і стрес завдають серйозної шкоди захисту вашого організму, і ви ризикуєте захворіти саме тоді, коли відчуваєте втому або чимось стривожені, оскільки здатність організму впоратися з інфекцією слабшає.  Щоб імунна система працювала ефективно, необхідно висипатися і слідувати принципам здорового збалансованого харчування, тобто щодня включати в свій раціон свіжі овочі і фрукти.

Регулярні заняття спортом також сприяють зміцненню імунної системи, оскільки покращують кровообіг.  Слід також уникати надмірного вживання алкоголю і куріння.  Спиртні напої і сигарети постачають в організм токсини і змушують працювати в посиленому режимі систему виділення.

Додаткова терапія – масаж, рефлексотерапія і акупресура – також покликані стимулювати роботу імунної системи.  Як і фізичні вправи, всі ці методи покращують кровообіг і, отже, активізують роботу організму, відновлюється лімфотична система, що виводить токсини, поліпшує обмінні процеси.  Рефлексотерапію і акупрессуру можна також використовувати як швидку допомогу, особливо при втомі або застуді

БАТЬКАМ НА ЗАМІТКУ! ДИТЯЧИЙ СКОЛІОЗ

Сколіоз – поширене захворювання серед дітей. Для лікування відхилення на початковій стадії призначається масаж і лікувальна фізкультура, якщо ж патологічний процес перебуває у занедбаній формі, тоді призначається проведення оперативного втручання.

Дія масажу:

  • Поліпшить лімфоток на патологічній ділянці;
  • купурує больові відчуття;
  • оздоровить м’які тканини;
  • створить правильний м’язовий корсет;
  • розслабить гіпертрофовані зони;
  • стонізує атрофовані ділянки.

Процедура проводиться у кілька етапів. У рік пацієнтам рекомендується проходити щонайменше три курси по 15-20 процедур. Тривалість масажу для дитини 6-10 років – 15-20 хв, та підлітка – 30-40 хвилин.

Поради для уникнення сколіозу у дитини

  • У перший рік життя не рекомендується використовувати подушку. Найкраще придбати ортопедичний матрац.
  • Для школярів потрібно підбирати меблі по зростанню. Сидячи на стільці ступні малюка повинні бути на підлозі, а лікті повинні вільно лежати на парті.
  • Слід привчити малюка до періодичних розминок. Кожні 20-30 хвилин потрібно вставати з-за столу і робити звичайні вправи.
  • Ранець повинен мати дві лямки, щоб навантаження на спину розподілялося рівномірно.

МАСАЖ ПРИ РОЗТЯГНЕННІ ЗВ'ЯЗОК, М'ЯЗІВ

Розтягуванню можуть бути піддані м’язи, зв’язки, сухожилля, що підтримують суглоб.

Розтягнення легко отримати під час звичайної зарядки на розтяжку або різкого розгинання суглоба.

Розтягування може бути сильним і порушити розташування суглоба в сумці, що завдає болю. У такому разі сеанси масажу краще поділити на підготовчий та основний етап.

Масажна техніка починається з прогрівання травмованої області, впливу на тканини, розташовані вище ушкодження (для посилення лімфодренажу), а потім на сам ушкоджений суглоб. Спосіб виконання процедури залежить від розташування пошкодження.

Масаж при розтягуванні зв’язок, м’язів, сухожиль або їх розрив здатний прискорити регенерацію тканин за рахунок посилення дренажу лімфи і крові від пошкодженої області, що сприяє зняттю запалення та усунення гематоми. Також, застосування даних технік дозволяє скоригувати недостатнє харчування тканин і змащування їх синовіальною рідиною, після чого покращується гнучкість і рухливість областей, що масажуються.

Застосовуючи масаж у комплексі з ЛФК, фізіотерапією, компресами, що прогрівають, протизапальними мазями, одужання пошкоджених тканин не змусить себе довго чекати.

ЯК ЗБЕРЕГТИ КРАСУ ТА ЗДОРОВ'Я ШКІРИ ОБЛИЧЧЯ

Зморшки у куточках очей, на лобі, між бровами, у носогубній ділянці заглиблюються, шкіра стає сухою, обвисає. У такій ситуації на допомогу приходить давно перевірений часом класичний масаж обличчя.

Ефективний вплив:

  • Покращує кровообіг, обличчя під час масажу має трохи почервоніти. У цьому випадку кров активніше рухається по судинах, живить дерму киснем, вітамінами і мікроелементами. Відновлюється синтез гіалуронової кислоти, білків колагену та еластину, зморшки розгладжуються.
  • Покращує лімфообіг, при цьому виводиться надлишкова рідина з міжклітинного простору, а разом із нею токсини та шлаки. В результаті зменшується набряклість, колір обличчя стає рівним, підтягується шкіра.
  • Вплив на спеціальні точки в області чола, перенісся, вух, підборіддя. Дані зони відповідають точкам виходу нервів та судинних сплетень, що на рефлекторному рівні покращує роботу внутрішніх органів та зовні відбивається на шкірі обличчя.
  • Важливим аспектом при масажі обличчя є вибір масла, яке крім ковзного ефекту, має мати цілющі властивості. Через пори обличчя олія проникає вглиб шкіри, додатково її зволожує, живить, насичує вітамінами та мінералами. Тому олія для обличчя повинна бути на 100% натуральною, гіпоалергенною, легко видалятися після масажу. Добре підходять олії троянди, авокадо, жожоба, какао, персика, мигдалю.
  • Масаж повинен проводитись у затишному кабінеті з приглушеним світлом, на зручній кушетці, під звуки приємної музики. У такому разі організм повністю розслаблюється, заспокоюється, звільняється від стресу та негативу. Виробляються ендорфіни – гормони молодості та щастя.

Курс масажу обличчя – 7-10 сеансів.

Профілактичний масаж обличчя виконується 1 раз на місяць.

Ця процедура протипоказана при онкологічних захворюваннях, наявності на шкірі герпетичних, гнійних висипів, дрібних ран.

ВІДНОВЛЕННЯ ПІСЛЯ COVID

Постковідний синдром навіть внесений до Міжнародного Класифікатору Хвороб, адже так багато наслідків після хвороби

Від непомітної, безсимптомної форми, з легким відновленням, – до наслідків, які не проходять місяцями. Від банальної, кілька денної слабкості – до системних порушень.

З усім наслідками можна, а головне, ПОТРІБНО працювати.

Тому, саме від якісної та своєчасної реабілітації залежить швидкість відновлення, повернення нормального стану всіх систем організму.

Підпишіться та отримуйте більше інформації від V I O M I

Ставлення до наших клієнтів дуже уважне, адже кожна людина унікальна, зі своїми
особливостями та способом життя! Допоможемо відновити життєві сили, психо-емоційний стан, позбутися болей, а також повернути легкість, красу та здоров'я!

Зв'яжіться з нами

Години роботи

Copyright © 2022-2023. Всі права захищені.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.